В Україні працює професійний сервіс для допомоги курцям кинути шкідливу звичку

«Гаряча» телефонна лінія 0-800-50-55-60 безкоштовна для дзвінків зі стаціонарних та мобільних телефонів з території України

Новий сервіс запущено за сприянням Всесвітньої організації охорони здоров’я. Він складається з "гарячої" телефонної лінії та професійного веб-сайту і має на меті допомогти українцям, які страждають від тютюнової залежності. Команда, що підтримує сервіс, складається з професійних консультантів, які готові на умовах конфіденційності для клієнта надати необхідні консультації з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 15.00 щодо засобів кинути палити. Також необхідну інформацію можна отримати на сайті сервісу.

За результатами загальноукраїнського опитування курців, яке було проведено восени минулого року, 77% українських курців вважають створення сервісу з надання допомоги у припиненні куріння потрібним, 70% курців вже робили спроби кинути курити і ще приблизно стільки ж хочуть кинути цю шкідливу звичку. Створення сервісу з надання допомоги у припиненні куріння в Україні може стати першим кроком до запровадження комплексного підходу до відмови від куріння. За умовами достатніх потужностей та належного фінансування "гаряча" лінія дозволить охопити до 6% всіх курців щорічно, оскільки є доступною для всього населення України.

«Гаряча» телефонна лінія 0-800-50-55-60 безкоштовна для дзвінків зі стаціонарних та мобільних телефонів з території України. Також отримати необхідну інформацію, або поставити запитання можна на сайті сервісу www.stopsmoking.org.ua.