Приватна медицина в Україні: на шляху до перетворень

Стан та перспективи розвитку приватної медицини в Україні обговорюватимуть в столиці.

На тлі реформування вітчизняної галузі охорони здоров’я експерти прогнозують стрімкий розвиток приватної медицини. Нові обставини – нові правила. Настав час ґрунтовно поговорити про антикризовий менеджмент приватних медичних закладів. Як розвиватиметься галузь? Як здійснюватиметься державне регулювання?

 На ці та інші нагальні питання Ви зможете віднайти відповіді, відвідавши перші в Україні Дні приватної медицини, які пройдуть на платформі головної події галузі охорони здоров’я України – VI Міжнародному Медичному Форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації» 15-17 квітня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

Організаторами виступають компанія-організатор провідних заходів для галузі охорони здоров'я – Компанія LMT та журнал «Практика управління медичними закладом». Куратор – головний редактор вищезгаданого журналу Алла Кізім.

Спеціальну програму «Дні приватної медицини» варто відвідати менеджерам охорони здоров’я для вдосконалення своїх управлінських здібностей, головним лікарям та їх заступникам, які прагнуть залишатися в курсі останніх тенденцій і новин сектору та початківцям, які тільки планують або нещодавно розпочали свою власну медичну практику.

Традиційно у рамках Форуму відбудеться четверта за рахунком Практична конференція «Приватна медицина: реалії практики» (16 квітня, 10.30-15.00).

У рамках Конференції директор компанії «МЕДКОНСАЛТИНГ» Антоніна Нижник розповість про можливі здобутки та втрати приватної медицини від реформування системи охорони здоров’я.

Як забезпечити ефективні договірні стосунки у діяльності медичних закладів та убезпечити себе від помилок розкаже і наведе конкретні приклади складання договорів Олена Беденко-Зваридчук, директор юридичної компанії «МедАдвокат», голова Комітету з медичного права Асоціації правників України, член Громадської ради при МОЗ України.

Якщо Ви втомилися шукати інвесторів, неодмінно прослухайте доповідь «Фінансування медичних закладів: як привернути увагу інвестора» від Ольги Чумакової, виконавчого директора інвестиційної компанії «U.S.Invest Україна».

Один із ключів успіху приватного медичного закладу – кваліфікований персонал. Практичні поради пошуку ефективного працівника надасть директор спеціалізованої консалтингової агенції «ФАРМА ПЕРСОНАЛ» Андрій Анучин.

Завітавши на виступ Юрія Мочалова, лікаря-стоматолога приватного медичного центру, доцента кафедри стоматології Ужгородського національного університету, ви дізнаєтеся як уникнути конфліктних ситуацій у роботі зі «страховими» пацієнтами та врегулювати подібні непорозуміння.

Конференція передбачає можливість поставити питання експертам.

У рамках програми, за участі вітчизняних фахівців приватного сектору медицини, відбудеться круглий стіл «Взаємодія приватних медичних закладів зі страховими компаніями: переваги і недоліки» (16 квітня, 15.00-17.00).

Круглий стіл буде зосереджений на активних процесах реформування системи охорони здоров’я, зокрема, перспективах впровадження загальнообов'язкового медичного страхування. Розглядатимуться розповсюдженні конфлікти із застрахованими пацієнтами і шляхи їх вирішення, суперечки між страховими організаціями та лікувально-профілактичними закладами, недоліки розширення відповідальності страховика за програмами колективного добровільного медичного страхування та ще багато інших актуальних питань.

Також в перший раз відбудеться круглий стіл «Просування медичних послуг: правові та організаційні аспекти. Практичні поради» (16 квітня, 15.00-17.00). Поради, які нададуть експерти, допоможуть побудувати вдалі маркетингові та рекламні компанії для привернення уваги пацієнтів та клієнтів за допомогою Інтернету, створення та підтримки сайту медичного центру, оцінки ефективності продажу послуг через всесвітню мережу, інструментів реклами.

Новинкою для спеціалістів, які відвідають Форум, стане круглий стіл «Розробка та впровадження системи управління якістю в закладах охорони здоров'я» (17 квітня, 11.00-13.00). Захід буде присвячений системі управління якістю, перевагам наявності системи управління якістю в закладах охорони здоров'я, аналізуватиметься нормативно-правова база для впровадження системи управління якістю за ДСТУ ISO 9001:2009 в закладах охорони здоров'я та документація тощо.

 До зустрічі 15-17 квітня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» на

VI Міжнародному Медичному Форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації»!