Опубліковано реєстр кращих представників медичної спільноти України

17 липня 2013 року стали відомі імена кращих працівників системи охорони здоров’я України 2012 року. Це стало можливим завдяки опублікуванню Реєстру "ТОП100 в медицині".

Реєстр включає в себе: 113 практикуючих лікарів, 82 адміністратори закладів системи охорони здоров’я, 10 ректорів медичних навчальних закладів, 49 викладачів медичних навчальних закладів, 44 медичних сестри, 60 закладів охорони здоров’я, 22 медичних навчальних закладів (14 вищих та 8 коледжів), а також 10 громадських діячів, 8 громадських організацій та 5 учасників у категорії "Корпоративна соціальна відповідальність". З них 71 особа та 18 закладів були учасниками реєстрів минулих років.

Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних голосів, будуть номінуватися на здобуття «Національної Медичної Премії».

Реєстр формується щорічно за результатами подання кандидатів експертами: трудовими колективами лікувально-профілактичних закладів, професійними державними та незалежними організаціями системи охорони здоров’я в Україні, а також фахівцями сфери охорони здоров’я найвищого професійного рівня.

Подання кандидатів Експертами до Реєстру, включення кандидатів до Реєстру та участь у Конкурсі для Лауреатів Реєстру є безкоштовними.

Нагадаємо, що подання кандидатів до новоствореного реєстру розпочалось у листопаді 2012 року. Закінчилось формування переліку кращих медичних працівників та закладів системи охорони здоров'я України у червні 2013-го.

Переглянути учасників Реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року ви можете на офіційному сайті Національної Медичної Премії (www.nmp.org.ua/) у розділі "Реєстр "ТОП100 в медицині" (http://nmp.org.ua/index.php/vsi-proekti/20-top100-v-meditsini) або (http://nmp.org.ua/index.php/vsi-proekti/139-reestr-qtop100-v-meditsiniq-2012-roku).