У Києві обрали кращу медичну сестру

«Я люблю свою професію» – під таким девізом пройшов цьогорічний конкурс «Кращий за фахом 2013 року», на якому обрали кращу медичну сестру столиці. Учасниць та переможниць конкурсу, приуроченого до Міжнародного дня медичної сестри, привітав особисто голова КМДА Олександр Попов. «Переконаний, що медична сестра та сімейний лікар – це люди, які працюють в епіцентрі боротьби за здоров’я нашого міста та довголіття киян.

Вони – поруч із людьми, які потребують їхнього піклування та медичної допомоги. Тому у нас особливе ставлення до цих професій. Ми прагнемо поліпшити їхні умови праці, підняти статус професії та збільшити заробітки», – наголосив Олександр Попов.

Найпрофесійнішу медсестру обирали в два тури. У першому, що проводився з 26 березня до 18 квітня, компетентне журі оцінювало практичні навички, здатність вирішувати ситуаційні задачі, виконувати всі необхідні маніпуляції та процедури згідно стандартів, правил і інструкцій із догляду за пацієнтами. Також перевіряли навички роботи з документацією та теоретичні знання. У другому турі за призові місця змагалися сім фіналісток.

Учасниці конкурсу захищали емблему свого лікувального закладу, презентували розповідь про його місце в медичній історії Києва, а також демонстрували творчі можливості – власні та колективів – у номерах художньої самодіяльності.

Переможницями конкурсу журі обрало Тамару Устименко (Київська міська клінічна лікарня № 6) та Світлану Мельник (Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1). Друге місце дісталося Ілоні Семенюк (Київська міська клінічна лікарня № 1) та Олені Левченко (Київська міська клінічна лікарня № 12. На третьому місці – Ганна Дремлюк (Київська міська дитяча клінічна лікарня № 2), Людмила Ревенко (Київська міська клінічна лікарня № 8) та Анна Охтень (Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги).