Всеукраїнський конгрес з міжнародною участю “ Екстрена медична допомога: організаційно-методичні та клінічні аспекти. Досвід, проблеми та перспективи розвитку ”

Всеукраїнський конгрес з міжнародною участю “ Екстрена медична допомога: організаційно-методичні та клінічні аспекти. Досвід, проблеми та перспективи розвитку ”

V Національний чемпіонат бригад швидкої медичної допомоги

м. Київ 17-19 квітня 2013 р.

17-18 квітня 2013 р. у м. Києві у рамках IV Міжнародного медичного форуму Державною науковою установою «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами, Всеукраїнською радою ресусцитації та екстреної медичної допомоги, Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і Національною медичною академією післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика буде проведений Всеукраїнський конгрес з міжнародною участю «Екстрена медична допомога: організаційно-методичні та клінічні аспекти. Досвід, проблеми та перспективи розвитку», що включений до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ України та НАМН України на 2013 рік (№6), та 17-19 квітня 2013 р буде проведений V Національний чемпіонат бригад швидкої медичної допомоги. Всеукраїнський конгрес з міжнародною участю «Екстрена медична допомога: організаційно-методичні та клінічні аспекти. Досвід, проблеми та перспективи розвитку» буде проведений у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою вул. Салютна, 2-Б, Київ, 04111 (поряд зі станцією метро Нівки). Програмні питання конгресу: • Проблеми організації надання екстреної медичної допомоги в умовах реформування. Дискусійні та невирішені питання. • Сучасний погляд на уніфіковані протоколи та нормативи надання екстреної медичної допомоги медичними і немедичними працівниками. • Актуальні питання надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі при травмах, захворюваннях внутрішніх органів, центральної нервової системи та інших невідкладних станах. • Організація медичної допомоги при масових ураженнях. • Роль щорічних змагань бригад швидкої медичної допомоги у підвищенні якості надання екстреної медичної допомоги в Україні. • Досвід організації та методика післядипломної підготовки медичних працівників і осіб, що не мають медичної освіти, з питань екстреної медичної допомоги.

Під час конгресу будуть проведені майстер-класи:

17 квітня 2012 р. Три майстер-класи з реанімації за стандартами Європейської ради реанімації 2010 року - інструктори Європейської та Всеукраїнської ради реанімації (Київ, Україна): 1. Розширені реанімаційні заходи у дорослих (advance cardiac life support) – Олег Зіневич. 2. Розширені реанімаційні заходи в педіатрії (advance pediatric life support) – Юрій Кривонос. 3. Базові реанімаційні заходи (basic life support) – Олег Картавий.

18 квітня 2012 р. Майстер-клас «Сучасні методи відновлення прохідності дихальних шляхів. Постановка ларингеальної маски» – Олександр Науменко, науковий співробітник наукового відділу малоінвазивної хірургії Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами. Майстер-клас «Поетапне надання екстреної медичної допомоги при політравмі» - Ігор Бойко, д.мед.н., головний науковий співробітник наукового відділу малоінвазивної хірургії Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами. Форми та умови участі у конгресі: Особиста участь, публікація статей, тез доповідей, усна доповідь, стендова доповідь, майстер-клас, виставка рекламної продукції. Для особистої участі у роботі конгресу необхідно заповнити анкету учасника (додаток 1) та відправити її за електронною адресою: p.rymarenko@urc.org.ua; pavanno@rambler.ru або заповнити її і зареєструвати Вашу участь в інтернеті на сторінці https://docs.google.com/a/urc.org.ua/spreadsheet/viewform?formkey=dGZvZFFNM0psZHVVeG45eW8wdEVLYnc6MQ або на сайтах: www.clinic-1.gov.ua та www.ems-competition.ucoz.ua Організаційний внесок за участь у конгресі становить – 250 грн і сплачується під час реєстрації.

Правила оформлення тез та статей для публікації: Тези доповідей та статті повинні відповідати тематиці конгресу. Мови: українська, російська, англійська. Структура тез і статей: а) назва (заголовними літерами, жирним шрифтом); б) прізвища та ініціали авторів; в) заклад (установа) де проводилось наукове дослідження, країна, місто; г) мета, матеріал та методи дослідження, результати, висновки. Тези обсягом 1-2 сторінки друкуються через 1 інтервал, шрифтом Times New Roman, 14. Статті – до 12 сторінок, через 1 інтервал, шрифтом Times New Roman, 14. Матеріали конгресу будуть опубліковані у спеціалізованому науково-практичному журналі, що рекомендовано ВАК України, «Медицина невідкладних станів». Тези і статті приймаються до 15 березня 2013 року і подаються в надрукованому вигляді на папері формату А4 (2 прим.) та компакт-диску у текстовому редакторі Word. Другий примірник підписується всіма авторами. Тези і статті можуть бути надіслані на Е-mail: p.rymarenko@urc.org.ua чи pavanno@rambler.ru або поштою за адресою: Київ-01014, вул. Верхня, 5, ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС, Оргкомітет конгресу «Екстрена медична допомога: організаційно-методичні та клінічні аспекти. Досвід, проблеми та перспективи розвитку».

Внесок за публікацію тез і статтей: Тези і статті (1-3 стор) – 50 грн за 1 сторінку. Статті (4 і більше сторінок) – 200 грн за статтю. Внесок за публікацію необхідно сплатити попередньо - перерахувати кошти на наш рахунок до 15 березня 2013 р. Банківські реквізити: ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС 01014, м. Київ, вул. Верхня, 5 код ЄДРПОУ 05415786 р/р 31256277220477 в ГУ ДКУ м. Києва МФО 820019; ІПН 054157826553; Св.№ 100248730 Просимо у банківському дорученні зазначити: «Оргвнесок для участі у конгресі» Тел. для довідок : (044) 286-47-00, 254-68-54. Інформацію про готелі м.Києва, їхнє знаходження на карті та резервацію місця Ви можете отримати на сайтах: http://mapia.ua/ru/kiev/gostinicy?page=1; http://www.mini-hotel.kiev.ua; http://www.kandagar.com/objects/hotels/kiev/index.htm. Прохання заздалегідь придбати квитки на зворотній проїзд та забронювати місця у готелі.