Новости

Компетентність медичних лабораторій очима аудиторії.

Внутрішній та зовнішній контроль якості виробничих процесів медичної лабораторії, управління інформацією та ресурсами, вибір моделі системи управління якістю – ці та інші питання розглядалися 15 вересня 2017 року в Києві на семінарі-практикумі «Практичні аспекти в розробці системи управління якістю відповідно до ДСТУ ISO (EN) 15189:2015 (ISO 15189:2012, IDT). Підготовка до акредитації медичних лабораторій», який організував для своїх читачів журнал «Практика управління медичним закладом».

«Ескулап - Професіонал 2017»

Цього року Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап - Професіонал» відбувся в м.Запоріжжі 14 та 15 вересня. Конкурс спрямований на виявлення професійного рівня та майстерності медичних сестер лікувально-профілактичних закладів України.
Протягом двох днів 21 учасниця конкурсу з різних куточків України змагалася за звання кращої медсестри країни. За цей час конкурсантки показали свої знання в сфері медицини та практичні вміння. Конкурс складався з трьох турів:

IX Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині - здоров'я нації»

25-27 квітня 2018 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться ключова подія у сфері охорони здоров'я України – IX Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині - здоров'я нації».

Європейські вимоги до посвідчень водія: що насправді має запровадити Україна

Майже в усіх країнах-членах ЄС пройти медогляд для отримання водійського посвідчення простіше ніж в Україні. У деяких країнах достатньо заповнити спеціальну декларацію (анкету) та перевірити зір. Спрощена система медогляду працює для тих, хто не є водіями за професією.

Такі висновки представили автори дослідження «Посвідчення водія на право керування транспортними засобами: європейський досвід та рекомендації для України».

В Україні працює професійний сервіс для допомоги курцям кинути шкідливу звичку

«Гаряча» телефонна лінія 0-800-50-55-60 безкоштовна для дзвінків зі стаціонарних та мобільних телефонів з території України

Сторінки