Новости

X Ювілейний Міжнародний Медичний Форум «Інновації в Медицині — Здоров’я Нації»

17-19 квітня 2019 року відбудеться довгоочікувана подія у сфері охорони здоров’я України X Ювілейний Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації».

 

Медичну реформу в парламенті контролюватиме Ірина Сисоєнко

Прийняті закони, навіть найкращі за змістом, можуть не запрацювати, якщо за їх впровадженням не буде відповідного контролю. Про це заявила Ірина Сисоєнко, заступниця Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, обрана головою створеного за її ініціативою Підкомітету з контролю реалізації медичної реформи.
Завданням Підкомітету є контроль за виконанням законодавства щодо медичної реформи Кабміном, Міністерством охорони здоров'я, місцевими адміністраціями та іншими органами виконавчої влади.

Держава відповідальна за життя та здоров'я дітей - Ірина Сисоєнко

Для України стратегічно важливим та пріоритетним завданням у галузі охорони здоров’я є збереження життя та здоров’я дітей. Про це заявила Ірина Сисоєнко, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, на круглому столі "Шляхи зменшення дитячої смертності".

Народна депутатка зазначила, що дитяча смертність є показником рівня ефективності системи охорони здоров’я країни. За її словами, на сьогодні показники дитячої смертності в Україні є вищими за країни ЄС, однак нижчими від усіх країн СНД, крім Білорусі.

Нові тенденції вітчизняної неонотоолїї.

Програма «Колиски надії» Фонду Віктора Пінчука провела в Києві ІХ науково-практичну конференцію на тему «Передчасно народжені діти. Здобутки та перспективи». Захід, що проходив 7-8 листопада 2017 року, ознайомив українських неонатологів із новими тенденціями у виходжуванні передчасно народжених дітей.

Семінар - практикум «Практика управління медичним закладом»

27 жовтня 2017 року журнал «Практика управління медичним закладом» продовжив цикл тренінгів для керівників лікувальних установ. В київському готелі «Братислава» цього разу для фахівців медичної галузі на семінарі розглядалися актуальні питання, які виникають у керівників під час проведення акредитації медичного закладу.

Сторінки